29 Nisan 2014 Salı

LADY'S SECRET OJE KURUTUCU SPREY     SELAMLAR

     Başına oturmuşken bilgisayarın hemen aklımdaki bir ürünü de size tanıtayım da unutmayayım im. Bu ürünü büyük umutlar içinde aldım. Ama önceden öyle bir planım yoktu. Dershanenin hemen yanında bir Migros var. Dersten sonra eve giderken belki salata yaparım diye malzeme almaya girdiğimde gördüm bu ürünü. Arkadaşım Avon unkini kullanmış memnun kalmış. Fiyatı da uygundu 7 lira civarı. Ben de hemen aldım.
   
           Bir kere kokusu çok ağır. Bütün ciğerlerinize bir anda doluyor. Odada da kalıyor kokusu. Ben sevmedim. Kurutma özelliğine gelince, tek katta bence başarılı. Ama ikinci katı sürmek istiyorsanız onda sıkıntı olabiliyor. Ben ne yaptıysam kurutamadım. Ya ben bu ürünü kullanmayı beceremedim ya da gerçekten başarılı bir ürün değil. Çünkü en fazla 5 kez kullanmışımdır ve ürün bitti.

       Kutun üstünde gördüğünüz gibi yazıyor. Ben de öyle yaptım. Ne fıs yapıp bıraktım ne de on dk tuttum. Kısacası ben bu ürünü hiç beğenmedim. Yeni kurutucular peşindeyim. Sizin önerileriniz var mı? Ya da nerde yanlış yaptığım anlaşılıyorsa bana söyler misiniz.
   

Görüşmek üzere.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Gelişmelerden Haberdar Ol