29 Nisan 2014 Salı

VANİLYA KUTU NİSAN 2014       Selamlar

       Sizlere bir giriş yazısı yazmıştım ama sildim yanlışlıkla. Çok acemiyim bu alanda. Ben bugün sizlere taaa ay başında gelen vanilya kutu ürünlerimden bahsedeceğim. Eline geçen herkes yazdı belki ama ben de kullanıp kullanmayacağım beğenip beğenmediğim ürünleri yazayım dedim.
Vanilya kutu ile tanışalı bir hayli oldu ancak ben nisan ayı itibariyle almaya başladım. Yani bu benim ilk kutum. Sürekli alanlar belki ürünleri tekrar eden bulmuş olabilirler. Ancak benim için çok heyecan verici ve kullanabileceğim ürünler vardı.     Bunlar paketimden çıkanlar. Şimdi tek tek anlatayım.

     Nuxe bakım seti: En baştaki Makyaj temizleme suyu. Kokusu setin diğer ürünleri gibi çok güzel. Ama işlevini pek bilmiyorum. Nedense hala denemedim. Ortadaki yorgunluk giderici yüz kremi. Ben çok sevdim. Ne hemen emilip gidiyor ne de yağlı. Benim yüzümde kadifemsi bir doku bıraktı. Sondaki ise vücut kremi. Hemen nemlendiriyor. Ki hiç bir işe yaramasa bile o kokusu için kullanmaya ve almaya değer bir ürün bence. Setin fiyatı Vanilya Clup de 29 lira.
    Betty Boop Kajal sürme: Bu ürünü de çok sevdim. İlk kez bu taz bir sürme kullanıyorum. Çoğu markanın buna benzer ürünleri var. Siyah göz kalemi sürmeden adım atmayan biri olarak geldiği günden beri kullanıyorum. Tek sorunu kolay temizlenememesi. Bunun dışında rengi gayet yoğun ve tek sürüşte büyük başarı sağlıyor. Kesinlikle tekrar alırım. Bu ürünün de fiyatı 19 lira. Ayrıca gratislerde de var ve yine fiyatı bu civar bir şeydi.


     LCN Lip Gloss: Benim kutum gelmeden acaba ne gelecek diye diğer arkadaşların kutularını incelediğimde onlar genelde kırmızı olanı gelmişti. Ama farklı ürünler gelebileceğini söyledikleri için biraz rahatladım. Çünkü ben ne kadar çok sevsem de kırmızı ruj kullanamıyorum. Bu rengi çok sevdim. Doğal ve içinde pırıltılar var. var. Gece de gündüz de kullanılabilir bence. Tek rahatsız eden yönü içindeki simlerin biraz pütür pütür olması. hissediyorsunuz yani. Onun dışında güzel bir ürün. Fiyatı Vanilya Clup de 35 liraydı sanırım. Diğer sitelerde 45 lira civarı. İnternet dışında nerden alabilirsiniz bilmiyorum.


     Refectocil Kaş Kirpik boyası: Bir açık bir koyu rengi gönderilmiş. Ama nasıl kullanılır hiç bir fikrim yok. Evde yapılabilecek bir uygulama olduğunu düşünmüyorum o yüzden elimi bile sürmedim ve çok da araştırmadım.
Benim Vanilya Kutumdan çıkanlar böyle. Ben bu aydan çok memnun kaldım. Bir kaç gün sonra yeni kutular gelecek. Bakalım nasıl sürprizler var.

 Vanilya Kutu Tarihi Geçmiş Ürünler yazım için tıklayınız  

2 yorum:

  1. İlk yazıyı çok sevdim. Samimi ve içten. Nice 100 yazılar olsun.
    Sevgiler

    YanıtlaSil

Gelişmelerden Haberdar Ol