12 Haziran 2014 Perşembe

RİVAL DE LOOP GÖZ KREMİ VE YARDIM ÇAĞRISI :D


     Selamlar

     Göz kremim yeni bitmişken kendime ucuz yollu bir nemlendirici ararken Rossman da RDL'un göz kremine denk geldim. Göz çevremde kırışıklıklık, morluk, torba vs bir sorun yok. Sadece nemlensin diye kullanacağım bir ürün lazımdı. Ben de bu ürünün 15 liralık fiyatını görünce hemen aldım.Vadettikleri de fena değildi.


E sorun ne peki derseniz; eve gelinde elimde denedim. Daha önce kullanmadığım bir ürün kokusu yapısı nasıl diye. Aman Allahım o nasıl bir koku. Zehirleyecekti beni elimi yıkamasam. Hiç bir koku hassasiyetim yok. Krem kokularından hiç mi hiç rahatsız olmamıştım bugüne kadar. Ama bildiğiniz bozulmuş hatta yıllarca güneşin altında bekletilmiş gibi kokuyordu. 

Hemen ertesi günü gidip iade ettim. Görevli bey baya inceledi hem standı hem ürünü. Sağolsunlar bir sorun çıkarmadılar. Ama onlar da şaşırdı bence böyle kokmasına. Çünkü tarihi filan geçmemiş.

Şimdi size de sormak istedim. Bu kremi kullandınız mı ya da çevrenizde kullanan kimse var mı? Siz de kokusundan rahatsız oldunuz mu?

Bir de insanlık namına bana kullandığınız, kullananlardan duyduğunuz, fiyatı da uygun bir göz kremi önerebilir misiniz? 

Gözüm kulağım sizde.

Hoşçakalın.


2 yorum:

  1. Canım RDL'nin başka bir göz kremini kullandım gayet normaldi. Annem de olgun ciltler için olanını kullanıyor o da memnun. Rossmann müşteri memnuniyetine önem veren bir firma, bence gidip derdini anlat. Belki de bozuk çıkmıştır :/

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Zaten ilgilendiler canim bir sorun olmadi iade konusunda. Ama cesaret edemedim baska almaya da. Sen hangi kremi kulLanmistin canim.

      Sil

Gelişmelerden Haberdar Ol