4 Temmuz 2014 Cuma

AVON SİPARİŞLERİM GELDİ


     Selamlar

     Bugün de Avon'dan sipariş ettiğim bir kaç üründen bahsedeceğim. Avon satan arkadaşım sayesinde ihtiyaç olsun olmasın her ay kesin bir şeyler alıyorum. Bu aykiler hem ihtiyaç hem meraktı. İlk kez kullanacağım bu ürünlere birlikte bakalım.1. Clearskin  Akneye Meyilli Ciltler İçin Sıkılaştırıcı Tonik: Bunun siyah noktalar için olanını kullanıyordum. Bir de bunu deneyeyim dedim. Bakalım bu nasılmış Fiyatı 6 lira gibi bir şey olmalı.

2. Tüm Saçlar İçin Fas Argan Yağı İçeren Durulanmayan Saç Serumu: Vanilya kutuda ne geleceğini bilmeden önce sipariş vermiştim. Temmuz ayının Vanilya Kutusuna buradan bakabilirsiniz. Memnun kalacağımı düşünüyorum. Saçlarımın çok bakıma ihtiyacı var. Bunun da fiyatı indirimde 8 liraydı.

3. Çift Taraflı Komedo: Bir ucu siyah noktaları diğer kısmı beyaz noktaları temizlemek için. Bunu da Şurdaki yazımda bahsettiğim bloggerlar buluşmasında Misspoine nin tavsiyesi üzerine aldım. Her gün yapmak gerekiyormuş. Gerekiyorsa her saniye yaparım. Şu siyah noktalardan kurtulmam lazım. Bu ay ki katalog fiyatı 4 lira civarı.

Cilt sorunlarım hat safhada. Sivilce, siyah nokta. Çok etkili ürünler kullanmıyorum belki. Aradığımı bulana, ya da siz bunlar sana süper gelecek diyene kadar eksikleri tamamlamakla yetiniyorum. 

Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Hoşçakalın.4 yorum:

 1. Şu siyah noktaları temizleyen çift taraflı komedoyu merak ettim :)

  YanıtlaSil
 2. Ben de hala kullanmadım canım duştan sonra kullanmak gerekiyormuş. Bakalım nasıl olcak :D

  YanıtlaSil
 3. Ay görende cildin sivilcelerle siyah noktalarla dolu sancak O.o Komedon sonrası mutlaka tonik uygula canım biraz bekledikten sonra nemlendiricini sür. Güle güle kullan hepsini öpüyorum çok :)

  YanıtlaSil
 4. Doğru diyorsun da geçmiyorlar canım ya. Tavsiyene uyacağım tatlım :D Sağol canım benim. Ben de öpüyorum. :D

  YanıtlaSil

Gelişmelerden Haberdar Ol