24 Temmuz 2014 Perşembe

BİTENLER #2


     Selamlar

     İkinci bitenler yazımla karşınızdayım. İlkinde bitenler hayli çoktu o yüzden uzun bir yazı oldu. Ben bile sıkıldım tekrar okuduğumda. Artık sizi ve kendimi sıkmamak adına en fazla beş ürünü bitirince yazacağım.

     Bakalım neleri bitirmişiz. :D
1. Avon Clearskin Akneye Meyilli Ciltler için Siyah Nokta Görünümünü 
Düzgünleştirmeye Yardımcı Tonik:
Adını bu kadar uzun yazmamın nedeni; ben bile alırken siyah noktalar gidecek diye aldım. Ki benim gibi düşünen çoktur. Ama ürünün adından da anlaşılacağı gibi öyle bir iddiası yok. Yani yok ederim demiyor. Ben bu tonikten memnundum ama şöyle. Siyah noktaları belki götürmüyor ama yağı, kiri alıyor :D. Ferah bir his bırakıyor. Yağlanmayı geciktiriyor. Fiyatı 6-7 lira civarı. Bu kez bu serinin başka bir toniğini aldım denemek için. Ama bundan da bir şikayetim yoktu. 

2. Cettua T ve U Bölgesi İçin Gözenek Temizleyici Bant: Aslında burun için olanını alacaktım kalmamıştı. Bunu denemek istedim. İçinde 6*2 tane bant var. 6sı çene 6 sı alın için. Banyodan sonra 2 kez kullandım. Belki sonuç alan olmuştur bilemem ama ben kesinlikle o bantların üstünde siyah nokta filan göremedim. Olan şeftali tüylerime oldu. Ağda gibi mübarek. Tüm tüyleri aldı. İkinci yapışımda zaten kıl tüy kalmadı acımaz dedim. İkincide de kıpkırmızı bir çene ile 3-4 gün gezdim. Nefret ettim anlayacağınız. Kesinlikle bir daha asla almam. Zaten içinde bir ton paraben var.

3.Cettua Kolajen Maskesi: 3 boyutlu maske diye adlandırılanlardan. Yaşlanma karşıtıymış kendileri. Yoğun nem veriyormuş. Eğlencesine aldığımız bir şeydi :D . Hiç bir işe yaramıyor. Zaten içinde 4 tane var ve ben 5 liraya aldım. Bitince farkettim ki bunun da içinde bol bol paraben var. Sayabildiğim beş adet. Eğlence için de olsa hiç gerek yok. Kesinlikle alınmaması gereken bir ürün.

4. Alterra Makyaj Temizleme Mendili: Çok iyi makyaj çıkardığını söyleyemeyeceğim. Hatta hiç çıkarmıyor da denebilir. Çünkü baya ovalamak lazım. E öyle de olunca yakmaya başlıyor. Ama ben bu mendillerden hep alacağım. Çünkü kokusuna, dokusuna bayıldım. :D Kaliteli bir dokusu var. Gayet kalın ve mendiller ıslak. Ayrıca mükemmel bir kokusu var hala boş paketi kokluyorum :D Islak mendil niyetine kullanılır. Ayrıca kendileri vegan logosuna da sahip bir ürün. Yani hem hayvan deneyleri yapılmamış hem de içinde hayvanlardan elde edilen hiçbir madde yok. ♥

Sen dört ürüne bile bu kadar yazdıysan dediğinizi duyar gibiyim :D
Çenem çok açık bugünlerde. Sırf sizi yıpratmayayım diye yazmıyordum kaç gündür :D :D :D

Daha da konuşuyorum :D 

Sizin bu ürünler hakkındaki görüşleriniz neler? 
Yorum yaparsanız çok mutlu olurum.

Okuduğunuz için teşekkürler.
Hoşçakalın 

1 yorum:

  1. Merhaba merak ettiğim için sizi mimlediim :) Yaparsanız çok sevinirim ^^ ♥
    Buyrun şöyle: http://sensubatintamamisin.blogspot.com.tr/2014/07/yeni-bir-mim-tanrca-mimi.html

    YanıtlaSil

Gelişmelerden Haberdar Ol