7 Temmuz 2014 Pazartesi

CİTY COLOR CİCİLERİ


     Selamlar

     KPSS den kurtulduk çok şükür. Kurtulduktan sonra iyi mi geçti kötü mü önemsemiyorum. Sonuçlar açıklanana kadar rahatlık sürer :D Çok bir beklentim olmadığı için rahatım. Umarım herkesin gönlüne göre olur.

     Gelelim bugünkü misafirlere. Bu gün Gratis'te satılan City Color farlar konuğum. Kendilerini kız kardeşim hediye getirdi. 


Bana hediye gelenler bunlar.

   Bugünlerde turuncu ve mor far takıntısı oldu bende. Hayal ettiğim tam olarak bu olmasa da şimdilik tatmin ediyor. Hediyelerimden pigmentasyonu en az olan bu palet. Resmin flu oluşundan öyle görünüyor gibi olsa da gerçekte de böyle. Üstteki görüntü bazsız. Alttaki Essence' in far bazı ile. Sol alttaki kahve bazla da bazsız da renk vermiyor. Turuncu ve koyu kahveyi sevdim. 

    Bu da ikinci paletimiz. Turuncu renk çok sarıya kaçıyor. Bu palette de bazla renk vermesi değişen tek renk sağ alttaki koyu kahve. İkinci rengi çok sevdim. Koyu kahve de fena değil. İlk renk de her zaman kullanılan bir renk olduğu için bu palet işe yarar :D


    Bu da en iyi renk veren paletimiz. Mürdüm morları daha çok seviyorum ama burdaki 3. renk dışında hepsini sevdim. Onunla da belki zamanla alışırız birbirimize. İçinde siyah olması da bir artı. Ve siyah çok iyi renk veriyor.

Bu paletler o kadar uygun fiyatlı ki çok fazla bir şey bekleyemiyor, çok da eleştiremiyorsunuz. Fiyatına göre bence iyi iş çıkarıyor. Benim gibi daha far kullanım işini tam çözememiş olanlar pahalı paletlerini heba etmek yerine bunları alıp bol bol deneme yapabilirler. Yine de çok kötü farlar değil.

Bu cicileri Gratis'lerden indirimsiz 5 liraya alabilirsiniz. Bir de küçük boyları var onlar da 3 lira. Ben hiç merak edip alayım dememiştim. Hediye gelmesi iyi oldu. Diğer renklerine de bakmayı düşünüyorum. 

Bu farlardan sizin kullandığınız var mı? Peki memnun musunuz? Yorumlarınızı bekliyorum. 
Okuduğunuz için teşekkürler. 
Hoşçakalın

2 yorum:

  1. Güle güle kullanin. Ben bu marka kullanmadigim icin sadece yazinizi okudum.SInavinizdan kurtuldugunuza sevindim.

    YanıtlaSil
  2. Teşekkür ederim canım. Gerçekten sınavdan sonra insan sadece bunu düşünüyor. Kurtuldum çok şükür. Bende farları ilk kez denedim, beğendim canım. Uygun fiyatlı tam oynamalık :D

    YanıtlaSil

Gelişmelerden Haberdar Ol