8 Eylül 2014 Pazartesi

KOZMELA ALIŞVERİŞİM


     Merhaba

     Her ne kadar yazacak çok ürn birikse de bazı nedenlerden bloga çok uğrayamıyorum. Bugün sizlere ürünlerin ayrıntılarına çok girmeden küçük bir alışverişimden bahsedeceğim.Ecotools'un bu setini ne zamandır almak istiyordum. Kendisi bana ablamın doğum günü hediyesi. Tabi ki hediyeyi ben seçtim. Almak için de Kozmela'yı tercih ettim. Cuma gecesi verdiğim sipariş bugün elime ulaştı. Alışverişimde ve sonrasında hiç bir sorun yaşamadım. Alışverişimin yanına da iki tane hediye eklemişler. :D Hediyeleri ben de çok severim. Çok mutlu oldum. :D


 Mini mini bu fırçalar RT nin göz fırçalarından daha fazla seviliyormuş. Ben de ilk Ecotools'a şans verdim. Tabi RT de en kısa zamanda alınacak. Fırça setini % 50 indirimle 30 liraya aldım. 5 lira kargo ücreti ödedim. Ama 75 lira üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz.


Diğer hediyelerimse John Frieda'nın hacim veren saç kremi ve Avene yağlı ciltler için temizleme suyunun 50 ml deneme boyları. Kozmela'ya hediyeleri için çok teşekkürler.

İkisini de daha önce kullanmamıştım. Avene hakkında güzel yorumlar okudum. Parlama sorununu halledip sivilcelere iyi geliyormuş. Anlatılanlara göre tam benlik bir ürün. En kısa zamanda yazıları gelecek.

Benim mini alışverişim böyleydi. Ayrıca doğum günümü kutlayan herkese burdan da çoook teşekkür ederim.


Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoşçakalın.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Gelişmelerden Haberdar Ol