8 Ekim 2014 Çarşamba

VANİLYA CLUB EKİM 2014 KUTUSU


     Herkese merhaba

     Uzun bir süredir yazamıyordum çünkü bilgisayarım bozuktu. Sevdiceğim sağolsun yedek bilgisayarını verdi bana. Tekrar birlikteyiz :D 

     Vanilya Kutu bu ay çok erken geldi. Hemen bakalım bu ay nelerimiz olmuş. 1. LCN Salon Boyu Oje: Önce bunu yazayım dedim. Kendileri gelirken kapağı açık gelmiş, yarısı kutuya dökülmüş. Bilerek silmedim. Dikkat edelim lütfen :D Bu ojeler 16 ml yani biraz büyük. Fiyatı da 19 lira. Ve diyorum ki keşke güzel bir rengini gönderselermiş. 

2. Gülsha Gül Suyu: Daha denemedim kurcalamaya da pek fırsatım olmadı. :D Bana gelen 30 ml seyahat boyunun fiyatı 10 lira.

3. Gülsha Gül Yağı: Buna çok sevindim işte hemem kullanmaya başladım. Bir kaç gün ara vermiş olsam da kullanmaya devam. Şişesi damlalıklı ve damlalık camdan. Çok beğendim. Daha önce hiç gül yağı kullanmamıştım. Çok ince yapılı ve hemen emiliyor. Ben nemlendiricimden önce serum gibi kullanıyorum. Bakalım nasıl etki edecek. 10 ml seyahat boyunun fiyatı 39 lira.


4. Nashi Argan Yağlı  Saç Maskesi: Nashi ürünleriyle Vanilya kutu sayesinde tanıştım. Temmuz kutusunda gelen argan yağlı spreye aşık oldum diyebilirim. Bu da minicik bir şey ama seveceğime eminim :D 

5. Nashi Dudak Parlatıcısı: Doğal tonlardaki bu parlatıcıyı da sevdim. Yapış yapış değil. Rengi günlük kullanılabilecek bir renk. Bunun da fiyatı 39 lira.

Bu ayın kutusunu beğendim. Dediğim gibi oje güzel bir renk olsaymış daha da iyi olurmuş ama olsun. Olmuş bu kutu. :D

Peki siz beğendiniz mi ekim kutusunu?

Umarım Vanilya kutu çekilişi kazananı Mila da kutusunu beğenir :D

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoşçakalın.

Vanilya Kutu Tarihi Geçmiş Ürünler yazım için tıklayınız  

2 yorum:

 1. bende beğendim , saç bakım kremini kullandım gayet güzel :)

  hatta ben ojeyide beğendim çünkü bu renk kullanıyorum.

  iyi günlerde kullan

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler canım. Sen de güle güle kullan. :D

   Sil

Gelişmelerden Haberdar Ol