5 Kasım 2014 Çarşamba

MAX FACTOR WILD MEGA VOLUME VOLUMISING MASCARA


Merhaba 

Yine ismiyle beni benden geçiren bir konuğum var.Elimdeki Watsons Kart indirim kuponlarını kullanmaya çalışıyorum. Bu maskara da 40 dan 32 ye düşmüştü bende 15 lira indrim yapan kuponumu kullanarak 17 ye aldım.

Fırçası en iyi çekebildiğim fotoğrafla böyle. :D 


Ortası daralan bir fırçaya sahip. İlk kulandığımda pek sevmemiştim, ama kullandıkça daha da alıştım. Fırçanın ucundaki kısım gözün iç köşesindeki kısa kirpiklere ve alt kirpiklere uygulamada çok başarılı. Rengi oldukça siyah. Kirpik kıvırıcı kullanmasam bile kirpiklerimi güzel kıvırıyor.

Çok fazla bir hacim vermese de güzel uzatıyor. Gün içinde hiç akma, bulaşma, dökülme yapmıyor ve çok kolay temizleniyor.


Sadece üst kirpiklere uygulanmış hali böyle. Fotoğrafta da gördüğünüz gibi tek kötü özelliği küçük küçük de olsa topaklanmalar yapması.Bu görüntüyü pek sevmiyorum. Bana göre tüm kirpikler tek tek durmalı ve pürüzsüz olmalı. Bunu da yapabilen tek maskara Maybelline Rocket :D Ama yeni şeyleri denemede yarar var.

Artıları eksilerinden çok olan, sevilesi bir maskara. Günlük kullanım için ideal. Ayrıca kuponunuzu kullandığınızda gayet uygun bir fiyata gelecek. 

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoşçakalın.

2 yorum:

  1. Çok merak ediyordum bu maskarayı, tam elime aldığım sırada gratisteki başka bir müşteri topaklanma yaptığını söyledi ve ben de almaktan vazgeçmiştim. Çokta kötü durmuyormuş ama.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet topaklanma yapıyor ama çok kötü değil. Ben severek kullanıyorum. :D Şans verilebilir.

      Sil

Gelişmelerden Haberdar Ol