23 Aralık 2014 Salı

VANİLYA CLUB ARALIK 2014 KUTUSU


Merhaba  

Çok gecikmeli olarak bu ayın kutusuyla geldim. Artık düzenli yazmaya çalışacağım, çünkü hayatım düzene girdi koşuşturma bitti çok şükür. Artık yerim yurdum belli.

Şimdi bu ayın kutusuna geçelim.

1.Fresh Look Makyaj Altı Kremi: Bu bazı hem yüz hem göz için kullanabiliyormuşuz. Ben daha denemedim. Kırışıklıkları kamufle edeceği, yağlanmayı engelleyeceği yazıyor. Deneyip göreceğiz. 40 ml fiyatı 48 lira.

2. Lancaster  3ü 1 Arada Temizleyici: Tüm yüz için makyaj temizleyici olarak geçiyor. İçinde limon balm suyu varmış. Ayrıca cildi dengeleyip canlandırma özelliği bulunuyor. 30 ml ürünün fiyatı 8 lira.

3. LCN Oje Kurutucu Yağ: Standart oje şişesinde ve ince uçlu bir fırçaya sahip. Ojeyi sürdükten 1 dk sonra üstüne damlatarak kullanılıyor. Günahını almak istemem, ama bir kere denedim ojeyi çözdü. Bir kaç kez daha deneyelim bakalım. 8ml ürünün fiyatı 14,50

4. LCN Kajal Göz Kalemi: Bana gelen rengi kahverengi. Bu renk göz kalemim yoktu iyi oldu valla :D Suya dayanıklı değil. Benim gözlerimden hemen akıp gidiyor bu tarz kalemler. Suya dayanıklı her renk kalem önerilerinize açığım. :D Ürünün fiyatı 27 lira.

5. Nuxe El ve Tırnak Kremi: Mükemmel kokulu bir el kremi. 15ml seyahat boyunun fiyatı 12 lira.

6. La Casa De Los Aromas Askılı Koku: Bana gelen bahar çiçekleri. Ama ürünün son kullanma tarihi Kasım 2014. Geldiği kutu Aralık 2014. Böyle olunca benim canım sıkıldı tabi. Şimdi şüphe oluşuyor hadi koku neyse de ya diğerleri de öyleyse diye. Hala kontrol etmedim ama kontrol edip kullanacağım. İlk kez böyle bir şeyle karşılaştım Vanilya Kutu'da.

İki tane de daha önce de gelmiş olan parfüm testeri var. Tarihi geçmiş koku dışında bu ayın kutusu da dolu dolu ve tatmin edici bence. Yeni yılda yeni adreste Vanilya Kutu'ya devam. Tabi tüm ürünler sağlam çıkarsa :D

Duzeltme: diger urunlerin son kullanma tarihi ile ilgili bir skinti yok cok sukur. Vanilya kutu almaya devam

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoşçakalın.

Vanilya Kutu Tarihi Geçmiş Ürünler yazım için tıklayınız   

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Gelişmelerden Haberdar Ol