8 Ocak 2015 Perşembe

DIADERMİNE CC KREM

Merhaba

Bugünkü konuğum Diadermine'in aylardır cebelleştiğim cc kremi.İçinde paraben, parfüm ve boyar madde olmadığı ambalajında belirtiliyor. Ayrıca mineral pigmentler içeriyormuş. Kızarıklıkları alıp, kusurları düzelticeği vadediliyor.


Cok ince yapılı. Pudralı bir ürün değil. 

Ben kendilerini yazın almıştım. Önce elimle uyguladım ama yüzümde duruşu hiç hoşuma gitmedi. Hatta nefret ettim. Sonra RT nin Buffing Brush'ı ile uygulamaya başladım. Biraz ısındım ama çok da elim gitmedi. Çünkü yazın Adana sıcağında ben bu cc kremi yüzümde tutamadım. 

Kış başladı, İstanbula taşındım. Yüzüm karmadan yağlıya dönükken, karmadan kuruya dönüşünce, ki her kış böyle oluyor, bir gün denedin ve şu an başka bir şey kullanasım gelmiyor. 

Nemlendiricinin bile yetmediği şu günlerde cildimi çok güzel nemlendiriyor. Tüm kızarıkları yok ediyor. En sevdiğim yönü ise yüzüme hiçbir şey sürmemişim gibi durması.

Bir püf noktası da söylemem gerekirse çok çok az alınması gerekiyormuş onu anladım. Fotofrafta 3 kullanımlık ürün var mesela. Eğer ihtiyaç duyduğum yerler olursa ekleme yapıyorum. Çok alındığında tabaka gibi duruyor ve çok ıslak ıslak oluyor.

İyi ki bu ürünün yazısını daha önce yazmamışım. Bununla birlikte anladım ki sevene kadar denemek lazımmış. Hiçbir şekilde olmuyorsa o zaman olabilen birine vermek gerekiyor. Bundan sonra sevmediğim ürünleri de farklı yöntemler deneyerek, farklı mevsimlerde kullanmaya çalışarak değerlendireceğim. :D

Okuduğunuz için teşekkürler.

Veee çekilişim hala devam ediyor. Seçtiğiniz renk Nars allık kazanmak için katılmayı unutmayın. 

Hoşçakalın.

2 yorum:

  1. Bb-cc kremler benimde çok işime geliyor. Aslında çok ten ürünü tercih eden biri değilim(göz altı kapatıcısı dısında) ama bazen birşeyler batıyor bana kullanmak için yeni birşeyler arıyorum. Bende bugün rossmandan Alterra markasının bb kremini aldım. Örtücülüğü hiç yok gibi hafif bir ışıltı veriyor, elimde denediğimde öyleydi. İnşallah bende onunla anlaşabilirim. Ürünleri değerlendirmenin bir yolunu bulmak, bulamadığımızda da hakkını verebilecek birine vermek en mantıklısı. Yoksa çekmecenin ücra köşelerinde tarihleri geçiyor :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ben de çok kullanamıyorum, ama bazen lazım oluyor. Almışken öyle bekletmek hiç işime gelmiyor benim de. Zaten 3 kız kardeşiz. Birimize olmasa birimize oluyor. :D İnşallah anlaşabilirsin sen de. :D

      Sil

Gelişmelerden Haberdar Ol