19 Ocak 2015 Pazartesi

FLORMAR MAKE-UP FIX SPRAY - MAKYAJ SABİTLEME SPREYİ


Merhaba

Pazartesi gününün konuğu, Flormar'ın bu spreyi.Kendisini ilk çıktığında almıştım tarihini net hatırlamıyorum. Makyajı sabitleştireceği ve içindeki özlerle cildi sakinleştireceği vadediliyor. Papatya özü ve salatalık suyu içeriyormuş. Kullandığınızda da kokusundan hissedebileceğiniz alkol içeriyor.

Ürünü makyajınızı yaptıktan sonra iyice çalkalayıp 20- 25 cm uzaktan X çizer gibi yüzünüze sıkıyorsunuz. İlk sıktığınızda yüzü ferahlatıyor. İnce bir püskürtme sistemi olduğu için herhangi bir ıslaklık hissetmiyorsunuz. 

Yüzümü çok az da olsa gerginleştirdi. Ama bu çok kısa sürüyor. 

Makyaj sabitleme konusuna gelirsek. Çok büyük etkileri olduğunu söyleyemem. Ama bu ürünü kullandıktan sonra, pudra görünümünü ve kabuk kabuk görünümleri ortadan kaldırıyor. Homojen bir görünüm sağlıyor. 

Kendisini severek kullandım ama dediğim gibi sabitleme özelliğinden dolayı değil. 

75ml lik bu ürünün fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 20 lira civarıydı. Eğer sizde pudra görünümünden şikayetçiyseniz bir şans verebilirsiniz. 

Ben Mac Fix + ı denemek istediğim için şimdilik almayı düşünmüyorum. Ama alınabilcek bir sprey oldu benim için.

Not: Bu tarz ürünleri kullanırken genelde tavsiye edilen, rimelinizi sürmeden sıkmanız. Rimeli çözdüğü söyleniyor. Ben genelde böyle uyguladım. Unutup rimelden sonra sıkacağım zamanlarda ise elimle gözlerimi kapatıp sıktım :D

Siz hangi makyaj sabitleme spreylerini kullanıyorsunuz. Lütfen benimle paylaşın. 
Yazıyı beğendiyseniz, arkadaşlarınızla paylaşmayı ve hala katılmadıysanız buraya tıklayarak çekilişime katılmayı unutmayın. 

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoşçakalın. :D

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Gelişmelerden Haberdar Ol