20 Ocak 2015 Salı

NASHI ARGAN - NEMLENDİRİCİ VE SAÇ ŞEKİLLENDİRİCİ SPREY

Merhaba

Günün konuğu yine Vanilya kutudan çıkan bu saç bakım spreyi.
Nashi ürünleriyle Vanilya Kutu sayesinde tanıştım. Yapısı su gibi değil de daha çok su katılmış saç kremi gibi. Birazcık yoğun.  İlk başlarda her gün kullansam da sonra bitmesin diye az az kullandım. Kokusuna ve saçlarıma etkisine bayıldım. 

Banyodan çıktıktan sonra saçlarıma Elseve in yağını kullanıyorum. Kurutma makinasıyla kuruttuktan sonra feci karışıyor saçlarım. Ben de bu spreyi elime sıkıp saçlarıma yayıyorum ve tekrar tarıyorum. Saçlarım yumuşacık oluyor. Elektrikten eser kalmıyor. Mükemmel kokusu da cabası. Hafif baharatlı bir kokusu var ve bir süre kalıyor saçımda. Taramayı kolaylaştırıyor. Saçınızı kururken taradığınızda çatur çutur sesler duyarsınız. Bu spreyle kuru da tarasanız tarak akıp gidiyor. 

Bayılarak kullandığım bu sprey bitmek üzere. Bendeki 40 ml lik seyahat boyu. Fiyatı 19 lira. 150 ml lik tam boyu ise 68 lira. Gönül ister ki hemen büyük boyunu alayım. Ama bütçe meselesi. Etkisi mükemmel de olsa bu kadar para vermek zor. Özlersem küçük boyunu satın alabilirim. O daha alınabilir. Uzun süre de gidiyor. Yazdığım fiyatlar Vanilya Club'taki şu anki indirimli fiyatları. Siz de daha büyük bir indirime denk gelirseniz bana da haber verin :D

Not:D Kapağını kaybettim :D

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hala katılmadıysanız buraya tıklayarak sevgililer günü çekilişime katılabilirsiniz. 

Hoşçakalın :D


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Gelişmelerden Haberdar Ol