21 Ocak 2015 Çarşamba

NUXE MICELLAR CLEANSING WATER - MAKYAJ TEMİZLEME SUYU

Merhaba

Bugün Vanilya kutudan çıkan, en sevdiğim markalardan biri olan Nuxe' ün makyaj temizleme suyu konuğum.

Kendisi 3'lü bir setten çıkmıştı. Uzun süre elimde süründü. 35 ml lik bu mini boyu 9 aydır çok nadir de olsa kullandım. Şimdi bitirmeye çalışıyorum. Neden bu kadar uzun sürdüğüne gelirsek. Makyaj temizleme sularıyla aram pek iyi değil ama yine de elimde bir kaç tane var arasıra kullanıyorum. Nuxe ürünlerinin kokusuna bayılsam da bunun içindeki baskın gül kokusu da beni biraz rahatsız etti. Çok elim gitmedi öyle olunca.

Gelelim görevini yerine getirip getiremediğine. Bu tarz yemizleme suları zaten suya dayanıklı ürünleri çıkarmıyor. Cilt makyajınızı güzel temizliyor, ama dediğim gibi ben yüzümü yıkamazsan, ne kadar etkili olurlarsa olsunlar rahat edemiyorum.

Farlarla oynadığımda yardımcı oldu genelde. Yapış yapış bir his bırakmıyor. Kesinlikle gözde yakma yapmıyor. Cildime kullandığımda ise güzel bir ferahlık hissi veriyor. 

Gül kokusunu seviyorsanız ve hassas bir cildiniz varsa deneyebilirsiniz bence. 
Ben bir daha almayı düşünmüyorum şimdilik. Hem kokusundan dolayı hem de bu tarz ürünlerle pek aram olmadığından.

200 ml lik boyunun fiyatı 30 lira civarı. İnternetten satın alabileceğiniz gibi Nuxe ürünleri satan eczanelerden de alabilirsiniz.

Yazıyı beğendiyseniz akadaşlarınızla paylaşmayı, blogumu sevdiyseniz izleyicim olmayı unutmayın :D :D :D

Eğer çekilişime katılmadıysanız Buraya tıklayarak katılabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoşçakalın. :D1 yorum:

  1. Isparta Gül şehri fakat ben Gül suyu dahi kullanamıyorum.Antalya 'da yaşıyorum sularımız çok kireçli. fakat bir türlü alışamadım makyaj ürünlerine , temizlemelere v.s. Güneş alarjim var.. hiç bir şekilde kış güneşine dahi çıkamıyorum. Her zaman kendimi korumam gerekiyor. Bu konulardad ayazarsanız sevinirim. teşekkürler.

    YanıtlaSil

Gelişmelerden Haberdar Ol