5 Ocak 2015 Pazartesi

VANİLYA CLUB OCAK 2015 KUTUSU


Merhaba

Yılın ilk yazısı Vanilya kutu oldu. Aslında 31 Aralık'ta kutunun elimde olması gerekiyordu ama ben yeni adresimi siteye eklemediğim için Adana'ya gitmiş. Tekrar bu adresime gelmesi de biraz uzun sürdü. 

Gelelim kutumuza.


Bu ayın kutusu da dolu dolu.

1. Boots No7 Uzun Süre Kalıcı Fondöten: Bana gelen 45 Walnut rengi. Aşırı koyu. Fiyatına bakmak için siteye girdiğimde zaten 3 renk olduğunu en açığının da bu olduğunu gördüm. Çoğu kişiye 50 numara gitmiş. Değiştireceklerini söylemiş firma. Eğer esmer değilseniz hiç uğraşmayın derim. Buraya bir görşelini koyarım bugün. 30 ml lik tam boy ürünün fiyatı 49 dan 14,99 a düşmüş. (Şu an farkediyorum bendeki fondöten sitedeki değil. Onlarda stay perfect yazıyor görsellerinde. Bazı üyelerin kutularına baktım onlara da stay perfect gelmiş. İlginç)

2.  Botanics Vitamin Maskesi: 50 ml lik tam boy bu ürünün fiyatı 29 lira. Maskeleri seviyorum. Bunu da hemen bugün deneyeceğim.

3. Mustika Ratu Salatalıklı Temizleme Sütü: Krem gibi bir yapısı var. Mis gibi taze salatalık kokuyor. 50 ml fiyatı 4 lira. 10 ml 9 lira.

4. Mustika Ratu Salatalıklı Tazeleyici Tonik:d Aynen bu da taze taze salatalık kokuyor. 50 ml fiyatı 4 150 ml 10 lira. Ama 150 ml bitmiş :D

5. Color Secrets Tırnak Stickeri: Türkçesini bilemedim. Bana gelen renk Pink Diamond. 8,70 şu an fiyatı.

6. Color Secrets Oje: 17ml lik bu çılgın ojenin rengi Mad Money N603. Türkçesi de deli paraymış :D (Şu an öğrendim bu ojelerin her biri bir film adını almış. Ojemin filmini de hemen izleyeceğim :D) Fiyatı 9 lira. 

Bu ayın Vanilya kutusu böyleydi. Fondöten dışında her şey çok hoş. Onu da bir işe yaratacağız bakalım. 

Okuduğunuz için çok teşekkürler.

Hoşçakalın.

Vanilya Kutu Tarihi Geçmiş Ürünler yazım için tıklayınız  

2 yorum:

 1. http://meleginhediyeleri.blogspot.com.tr/
  takipteyim tatlım bana da beklerim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hemen geliyorum ben de :D Çok teşekkürler :D

   Sil

Gelişmelerden Haberdar Ol