4 Şubat 2015 Çarşamba

GRATİS WORKSHOP'UNDA NELER YAPTIK?

Merhaba

30 Ocak Cuma günü yani geçen hafta Gratis bir workshop düzenledi. Bunun duyurusunu haftalar önce yapmışlardı ben de ajandama not almıştım. 

Workshop kısmında bakım güzellik önerileri alabilecektim. Hem de isteyenler Gratis'te çalışmak için mülakatlara katılabileceklerdi.
Fırsatı kaçırmak olmazdı. Etkinlik Kozyatağı Hilton'da gerçekleşti. Ben koştur koştur karşıya geçtim tabi. Önce Gratis'in İnsan Kaynakları çalışanlarından bir hanımefendi (Keşke ismini söyleseydi) bize Gratis ve ilerleyişi hakkında bilgiler verdi. 40 şehirde 200 mağazaları varmış.
Ayrıca Gratis'in sağladığı iş imkanlarından bahsetti. Gratis'te çalışmaya satış temsilcisi olarak başlarsanız ve iyi bir performans sergilerseniz 1 yıl sonra mağaza müdür yardımcılığına, 1,5 yıl sonra mağaza müdürlüğüne yükselebiliyormuşsunuz.

Ayrıca çalışanlarına verdikleri izin ve primlerden, çalışanlarıyla yaptıkları aktivitelerden bahsetti. Oldukça eğlenceli bir piknik videosu izledik.

Daha sonra Nivea Eğitim Sorumlusu Çiğdem Hanım bize cilt tipleri ve cilt bakımı hakkında bir sunum yaptı. Çiğdem Hanım'ın sunumu ve kullandığı cümleler çok hoştu. En çok bu sunumdan keyif aldım.

Selen Kozmetik (Urban Care) Ticari Pazarlama Müdürü Arzu Hanım da bize saç tipleri ve saç bakımı hakkında bilgiler verdi.En son olarak da Loreal'den iki genç Hanımefendi bize makyajla ilgili ipuçları verdi ve aramızdan seçtikleri iki kişiye makyaj yaptılar.


Sunumlar bittikten sonra bizim için hazırlanmış, cilt analizi saç bakımı yaptırabileceğimiz, yiyip içebileceğimiz alana geçtik. İsteyenler mülakata katılmaya başladılar.


Ben Nivea'da cilt analizi yaptırıp reçetemi aldım :D Urban Care standında saçlarıma bu serum uygulandı. Etkilerini çok beğendim. Ve çabuk yağlanan saçlarıma gördüğünüz sampuanlar önerildi. Testerlarını verdiler, deneyip hangisini alacağıma karar vereceğim.


Gratis bize hediyeler hazırlamıştı.


Benim poşetimden bunlar çıktı. Duşta vücut kreminin testeri vardı bende, çok da merak ediyordum ama hiç kullanmayı akıl edememiştim. Bunu hemen kullandım. Gerçekten pratik bir ürün. Fondöten biraz koyu ama karıştırıp kullanacağım ya da bir arkadaşıma hediye ederim :D


Bunlar da nivea'nın hediyeleri.


Standlardan da bunlar verildi. 

Katıldığıma mutlu olduğum bir etkinlik oldu. 

Eğer Gratis'te çalışmak isterseniz sitelerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoşçakalın :D

12 yorum:

 1. iyi günlerde kullan güzel bir gün olmuş saç analizinde yağlı saç olarak mı çıktı saçınız ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Saç analizi yapılacak makina bozuk muydu unutulmuş muydu bilmiyorum ama yağlı saçlı olduğumu ben söyledim. Cidden çabuk yağlanıyor saçlarım :D Teşekkürler :D

   Sil
 2. Ne kadar güzel bir etkinlik olmuş canım.

  YanıtlaSil
 3. çok güzel bir gün olmuş,ben duymadım..üzüldüm şimdi hem tanışırdıkta,faydalı bilgiler de çok güzel..sevgiler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Keşke haberiniz olsaydı. İnşallah en kısa zamanda tanışırız. Ben çok isterim :D

   Sil
 4. Ne güzel bir etkinlik olmuş.. Keşke Ankara'da da olsa :)

  YanıtlaSil

Gelişmelerden Haberdar Ol