22 Eylül 2015 Salı

WET N WİLD H20 LİQUİD EYELİNER - E882 BLACK-BROWN

MerhabaGenellikle jel eyeliner kullanıyorum. Maybelline'in jel eyelinerlarından da memnunum. Nedense bugünlerde canım likit eyeliner istedi :D Daha önce bir yerlerden aklımda kalmış ki Wet n Wild'in bu eyelinerı gözüme çarptı. Normal fiyatı 13 lira civarı. Geçen haftalarda küçük bir indirime denk gelip 10 liraya aldım.


Siyahı olmayınca bu rengini aldım. Siyaha yakın. Kahverengi eyeliner da kullanırım zaman zaman sorun olmaz diye düşündüm. Eve gelip deneyince rengini çok sevdim.


Fotoğraflar telefonumda oldukça net ve renkli ama bloga atınca flu oldu biraz. Nedense. Fırçası bu şekilde geyet uzun da bir sapı var. Keçe şeklinde olan uçlardan. Uzun süre bozulmayacak gibi görünüyor. 

Ama  sevmediğim nokta çok fazla. 


Yapısı fazla sıvı ve fırçaya çok ürün geliyor. Kullanmak bana zor geldi. İlk çizgi de bile gördüğünüz gibi fırça izi kalıyor. İkinci katı sürmek zaten çok zor. Çok sıvı olduğundan kontrolü sağlamak da güç.


Bu fotoğraf kurumuş hali. Çok geç kuruduğunu da söylemek isterim. Sevmediğim yönlerden biri de bu parlak görüntü. Ben eyelinerda mat görünüm seviyorum. Tabi seveni vardır. Son olarak suya dayanıklı olduğu için de çıkarması inanılmaz zor. Resmen kazımak gerekiyor. Hele sürerken bir hata yapın imkansız çıkaramazsınız.

Sonuç olarak rengi dışında bu eyelinerın hiç bir özelliğini sevmedim. Kullanıp kullanamayacağını da bilemiyorum. Alalı iki hafta olmasına rağmen sadece bir kez denemek için kullandım. Aldığım ürünleri kullanırım genelde. Bununla biraz zor gibi.

Hazır indirimler de sürerken yazmak istedim. Aman dikkat. :D

Okuduğunuz için teşekkürler. :D

Hoşçakalın.
 
 


2 yorum:

  1. Aslında fırçasının keçe şeklinde olması benim çok hoşuma gitti ama yazını görünce asla alıp kullanmaya cesaret edemem .Zira eyeliner sürme özürlüyüm .(

    YanıtlaSil
  2. Ben de özürlü olduğumdan deneme yaparım diye düşündüm. Ama yapısı beni fırçasından daha çok korkuttu. Çıkmıyor :D

    YanıtlaSil

Gelişmelerden Haberdar Ol