16 Ekim 2015 Cuma

CLINIQUE - İKİLİ SET - HIGH IMPACT MASCARA / TAKE THE DAY OFF MAKEUP REMOVER


 Merhaba

YKM'lerde kasanın yanında denk gelince deneyeyim diye aldığım bir setten bahsedeceğim bugün. Daha önce Clinique alt kirpik maskarasını kullanıp çok sevmiştim. Bu maskara da yakın bir arkadaşımın favorisi. Set de uygun bir fiyat olunca denemek istedim.


Maskara 3.5 ml.Kıl fırçalı. Ben fırçasını sevdim yapı olarak. Rengi de oldukça koyu. Tabi bir Rocket değil. Aman aman bir uzatması, hacim vermesi yok. Günlük kullanılabilecek bir maskara. Kat kat uygulandığında yapışma gibi bir sorun olmuyor. Gün içinde çok az da olsa  dökülme yapabiliyor.  Suya dayanıklı olmadığı için kolayca çıkarılıyor.


Gelelim makyaj çıkarıcıya. Kendisi çift fazlı, yağlı yapıda bir temizleyici. 30 ml. Malesef biz kendisiyle anlaşamadık. Rocket maskarayı, jel eyelinerlarımı temizleyemedi. Gözümde yakma yapmadı, ama çıkarmak için uğraşırken tahriş edebiliyor. O da iyi temizlememesinden kaynaklı. Çok uğraşmamak lazım.

Özetle maskaraya bayılmadım, ama günlük için ideal. Temizleyiciyi sevmedim. Bu sete 25 lira vermek yerine çok güzel maskaralar alınabilir. Tabi yine merakımı gidermiş oldum ve yeni bir maskara denedim. 

Okuduğunuz için teşekkürler. 

Hoşçakalın


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Gelişmelerden Haberdar Ol