12 Kasım 2015 Perşembe

LOREAL - PERFECT CLEAN PEELİNG

Merhaba

Bugün size uzun zamandır kullandığım hatta bitirmeye yaklaştığım bir peelingten bahsedeceğim.


Aslında ben bu ürünü günlük temizleyici olarak kullanıyorum. Temizleyicim bitince uygun fiyatlı bir şey alayım diye bakınıyordum. Aslında aklımda Himalaya'nın daha önce mini boyunu da denediğim temizleyicisi vardı. Onu bulamayınca, bunun da fiyatı uygun gelince aldım. Ama peeling yazısının görememişim, nasıl heyecanla aldıysam. :DGünlük kullanılabilir yazmasa da kullandım. Sabah akşam elimde köpürtüp uyguladım. İçindeki tanecikler yoğun olmadığı için sıkıntı olmadı benim cildimde. Zaten elimde köpürtünce çoğu tanecik elimde kaldı yüzüme geçmedi. Yani peeling olarak pek başarılı sayılmaz. 


Almamdaki sebeplerden biri de içindeki bu ped. Ben Body Shop'un yüz temizleme fırçasını kullanıyorum, ama bana biraz sert geliyor. Böyle yumuşak bir fırçamsı şey hoşuma gitti. Cilt makyajı yaptığım zamanlarda geceleri kullanırken ürünü yüzüme sürüp bu aparatla köpürtüyorum. Derinlemesine temizlik oluyor. Her kullanımdan önce bu aparatı antibakteriyel sıvı sabunla mutlaka yıkıyorum.

Çok hoş bir portakal kokusu var. Dediğim gibi peeling olarak pek başarılı bulmasam da, benim cildimde temizleyici olarak çok güzel iş gördü. Sivilce veya tahriş yapmadı.  Hassas bir cildim olmadığını da söylemek isterim. Fiyatı da oldukça uygun 150 ml ürünü ben 12 liraya aldım. İndirimli fiyatı mı, hatırlamıyorum.

Bir daha alıp almayacağıma gelirsek. Eğer aklımda bir temizleyici yoksa ve acil almam gerekiyorsa, bildiğim bir temizleyici der alırım. Özellikle bitince gidip alacağımı düşünmüyorum. Sonuç olarak memnun kaldım ama sürekli kullanacağımı düşünmüyorum.

Okuduğunuz için çok teşekkürler.

Yorum bırakmanız beni çok mutlu eder.

Hoşçakalın.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Gelişmelerden Haberdar Ol