3 Kasım 2015 Salı

RİMMEL LONDON - SUN SHIMMER 3 İN 1 BRONZER

Merhaba

Bu aralar elimden düşmeyen bir kaç makyaj malzemesi var. Biri de bu bronzer. 


Ama yine amacının dışında kullanıyorum. Aslında bronzer olarak kullanayım diye almıştım. Yüzümde doğuştan, yanık gibi çukurluklar var. Bu bronzer da o kadar aydınlık ışıl ışıl ki onları daha da belirginleştirdi. Ben de öyle kullanamayacağımı anlayınca açık iki rengi aydınlatıcı olarak kullanmaya başladım.


Aslında çok pigmentli değiller. Bronzer olarak bile kat kat sürmek gerekiyor rengini verebilmesi için. Sadece bunda mı sorun var bilmiyorum, ama üst kısmı taşlaşmış gibiydi. Birazcık kazıdım. Kalıcılık konusunda da çok iyi değil. Ben en açık rengini aydınlatıcı olarak kullandıktan bir iki saat sonra tazeliyorum. O zaman uzun süre dayanıyor. Ama tek uygulama ile günü geçiremiyorum. Uçup gidiyor.


Yazın açık iki rengi karıştırıp kullanıyordum. Rengim daha koyu olduğu için güzel görünüyordu. Şimdi sadece en açık rengi kullanabiliyorum. Orta renk far olarak fena değil. Ama pigmentasyonları zayıf olduğu için çok uğraşmak gerekiyor. Hele en koyu rengi hiç bir şekilde kullanamıyorum. Renk çok kızıl. Far olarak tek başına kullanışlı değil. Bir kaç renkle denemek gerekiyor galiba. 


Souç olarak en açık renk kullandığım en güzel aydınlatıcı. Dibini görmek üzereyim. İki açık rengi bitirebilirim. Koyu rengi de ne yaparım şu an için bilemiyorum. Ama artık az ürün alıp hepsinin hakkını vermek istediğim için onu da bir şekilde değerlendiririm. Hiç olmadı bronzer olarak kullanabilecek bir arkadaşıma veririm. :D

9.9 gram olan ürünün fiyatı da 15 lira. Bence oldukça uygun. 

Okuduğunuz için çok teşekkürler.

Yorum yaparsanız beni çok mutlu edersiniz.

Hoşçakalın. :D


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Gelişmelerden Haberdar Ol