4 Aralık 2015 Cuma

MAYBELLINE COLOR TATTOO - 35 ON AND ON BRONZE

Merhaba

Bugün, uzun zamandır severek kullandığım bir krem fardan bahsedeceğim.

Maybelline'in Color Tattoo'ları zaten oldukça meshur. Ben de daha önce pink gold rengini alıp kendime yakıştıramamıştım. Ablam sahilendi kendisini. On and on Bronze u görünce aradığım rengin bu olduğuna karar verdim. :D


Alalı bir yılı geçtiği için şekli kayık :D Kusuruma bakmayınız. 

Böyle minicik bir cam kavanozda. Rengi bence efsane güzel. Tek basına kullanılabilecek güzel bir renk. Göz makyajıyla çok uğraşmak istemediğim zamanlarda kurtarıcı oluyor. 

Ben parmaklarımla uyguluyorum. Az uygulandığında aydınlık bir görüntü oluşturuyor.  Yoğunlaştırdıkça gece makyajına doğru gidiyor. Tabi çok yoğun uygulamamak lazım. Biraz pürüzlü bir yapı oluşturuyor. Ayrıca benzer renklerin altına baz olarak kullanıldığında farın hem kalıcılığını arttırıyor hem de daha yoğun gösteriyor. 


Ben en çok yaz aylarında kullanmayı seviyorum. Göz kapaklarım yağlı. Yazları da coşuyor. Yazın farlar far bazıyla bile durmuyor benim gözlerimde. Bu farı kullandığımda aklım makyajımda kalmıyor. Saatlerce aynen kalıyor. Bazen altına baz kullandığımı söylemeliyim. Ama sizin göz kapaklarınız benimki kadar problemli değilse, gün boyu hiç yerinden kımıldamadan kalacağına eminim.


Yurt dışında çok güzel renkleri var. Benim buralarda denk geldiklerimde benim kullanabileceğim çok fazla seçenek yok. Maviler morlar biraz neon kaçıyor. Ama adını bilemediğim bir altın rengi var ki onu bulduğumda alacağım. 

Eklemek istediğim bir nokta da bu tarz krem - jel ürünlerin çabuk kuruma sorunu. Uzun zaman kullanmayınca üzeri çok hafif kurumuş oluyor. Kullanırken ağzını çok açık tutmamaya çalışıyorum. Genelde ters bırakıyorum. Kapalı halde saklarken de ters olarak bırakıyorum. Bunu jel eyelinerlarım için de uyguluyorum. Kuruyan kullanılmaz hale gelen olmadı. Tavsiye ederim.

Okuduğunuz için teşekkürler. 

Blogumu sağdaki butondan izlemeye alırsanız çok sevinirim.

Hoşçakalın :D

6 yorum:

 1. Color Tattoo farların en sevdiğim rengi bu sanırım.Kullanıldığında başka bir ürüne ihtiyaç bırakmıyor :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle tek başına yeterli. Her yönüyle güzel :D

   Sil
 2. bir türlü deneyemediğim ama aklımın kaldıgı bir ürün :) rengi cok güzel

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Umarım deneme fırsatı bulursunuz. Gerçekten çok güzel. :D

   Sil

Gelişmelerden Haberdar Ol