12 Ocak 2016 Salı

2015 GANİMETLERİ :D BİR MAKYAJ KOLEKSİYONU (!) - ALLIKLAR

Merhaba

Aslında yıl sona ermeden koleksiyon yazılarının hepsini bitirmeyi planlıyordum. Ama araya sınavlarım girince bu zamana kaldı. Geç olsun güç olmasın. 

Bu yazıda allıklarımdan bahsedeceğim. Elimde sekiz tane allık var. Bir de paletlerimde olan allıklarım var ki onları pek kullanmıyorum. Bunlardan başka bir de stik allığım var. Şöyle bir bakınca hepsini eşit oranda kullanıyorum. Yine de aralarında en az kullandığım, en iddialı allığım olan H&M Pink Dahlia. Çok pigmentli. Yazısı için buraya tıklayabilirsiniz. :D


Yine H&M den Sweet Rose. Şu sıralar en çok kullandığım allık. Yazısı burada.


İlk ve tek bitirdiğim allık Essence Silky Touch allıklardan 10 Adorable. Onun da yazısı burada :D


MAC ten tek allığım Mocha. Önce kıyıp kullanamıyordum. Gözümün önüne koydum ki sık kullanayım. Çok doğal günlük bir allık.


Claire's in çok fazla makyaj malzemesi yok galiba. Bende sadece bu allığı var. Onun yazısı için buraya tıklayabilirsiniz.Golden Rose Silky Touch allıklardan 209 numara. Tatlı bir turuncu allık. Çok da uygun fiyatlı. Yazısı için buraya. 


İlk allıklarımdan New York Color 651 Riverside Rose. Oldukça doğal görünümlü bir allık. Dibini çoktan gördüm. Baya pigmentsiz ama. Yani elinin ayarı olmayanlara birebir.Son allığım Avon Ideal Luminous allıklardan Soft Plum rengi. Onun da yazısını buradan okuyabilirsiniz :D 

Benim allıklarım böyleydi. Elimde yeterince allık var ama aklımda kalanlar yok değil. Azalsın da bir an önce yenilerine yer açılsın.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Blogumun izleyicisi olursanız çok sevinirim.

Hoşçakalın.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Gelişmelerden Haberdar Ol