21 Ocak 2016 Perşembe

GOLDEN ROSE DREAM EYES GÖZ KALEMLERİ 401 - 413


Merhaba

Kar yağışı durdu, yerlerdekiler bile eridi :D Ama benim ellerim ısınamadı bir türlü. Yazı da hiç sevmem, ama havalar biraz ısınsa fena olmayacak. 

Boş oturmayayım bloguma bir şeyler yazayım dedim. İsteğim her gün bir yayın girmek. Durumum fena gitmiyor. Haftada en az üç yeni yazı oluyor blogta. Yazmaya ve okumaya devam :D

Bugün elimdeki Golden Rose göz kalemlerimden bahsedeyim dedim. İkisini de kanımca A101 den aldım. Biri siyah biri de enfes bir yeşil.


Önce siyahla başlayayım. Göz içlerine siyah kalem kullanmasam da sık sık eyeliner olarak kullanıyorum. Bu kalemi de o sebeple almıştım. Çok yumuşak, çok iyi renk veren bir kalem. Renk ve yumuşaklık konusunda hiç bir sıkıntı olmasa da çok fena akıyor. Benim göz kapaklarımda bu kalemi tutamıyorum. Ki genelde bazlı farlı makyaj yapınca kullanıyorum bu kalemi. Tek başına kullansam herhalde hiç kalmaz gözlerimde. Beş dk da akar. Bir de göz kapaklarım düşük olduğu için hemen üst tarafa geçiyor. Sırf merakımdan göz içlerine de denedim. Yarım saat geçmeden renk dalgalandı. Göz pınarlarımda birikti. Hiç bir şekilde anlaşamadım yani. 413 numaraya gelirsek. Rengine bayılıyorum. Hayatımda gördüğüm en güzel yeşil. Siyahın tüm iyi özelliklerine sahip. Eyeliner olarak kullandığımda üst göz kapağıma geçmemesi konusunda siyaha göre daha iyi. Genelde o şekilde kullanıyorum. Ten rengi bir far kullanım, katlanma bölgesine hafif kahve uyguluyorum. Renk gerçekten çok güzel.

Okuduğunuz için çok teşekkürler. 

Blogumun izleyicisi olursanız çok sevinirim. 

Tabi ki yorum bırakmanız da beni çok mutlu ediyor.

Hoşçakalın :D
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Gelişmelerden Haberdar Ol