22 Temmuz 2016 Cuma

BİTİRME PROJESİ SON DURUM

Merhaba

Şubat ayında kozmetik bitime projesine başlamıştım. Her gün makyaj yapmasam da yaptığımda sadece bu ürünleri kullandım. Bir kısmı bitti, Bir kısmı yarılandı. Kimisine elim bile değmedi.

Bakalım kimler ne durumda.
Uzun zamandır böyle kötü fotoğraf çekmemiştim. :D

1. Likit eyeliner: Golden Rose Dipliner. Bana dipliner kullanmayı sevdirdi ve öğretti diyebilirim. İncecik belli belirsiz kullanmayı çok sevdim. Henüz bitecek gibi durmuyor.

2. Vamp bir ruj: Flormar Revolution Perfect Lipstick R09. Yazısını buradan okuyabilirsiniz. Rengini sevsem de benlik bir ruj değil. Hiç kullanamadım.

3. Tekli far: Wet n Wild Creme Brule'yi seçtim. Dibini gördüm :D

4. İçinde glitter olan bir ürün: H&M lip gloss Super Model. Neredeyse yarıladım. Azıcık renk veren bir gloss. Gloss severiz :D


5. Çok bayılmadığın bir ürün: Essence tekli far. Numarası yok. Hiç kullanmadım neredeyse. Kışa kaldı artık.


6. Urban Decay markasından bir ürün: Tabi ki öyle bir ürünüm yok. Ben de Maybelline'den Colossal Kajal kalemi seçmiştim. Yarıladım, ama sevmiyorum. Akıyor bulaşıyor.

7. Bir pudra:  Wet n Wild Coverall pudrayı seçmiştim. İçinde bir iki kullanımlık toz haline gelmiş pudra kaldı. (Ben bu yazıyı yazana kadar bitti)

8. Bir göz kalemi: LCN Kajal Liner - Brown. Kaybettim efenim ses yok ne zamandır kendisinden. İlk kez bir makyaj malzememi kaybediyorum galiba.

9. Deneme boyu bir ürün: Clinique'nin bu maskarası da ilk bitenlerden. Yazısı burada.


10. İçinde ışıltılar olan bir ürün: Oriflame Very Me Pink Blush'ı seçmiştim. Sevdiğim bir rujdu. Doya doya kullandım bitirdim. Tüm rujlarım için buraya tıklayabilirsiniz.11. Kremsi yapıda bir ürün: Wet n Wild'ın kapatıcı paletini seçmiştim. Hiç sevmiyorum ve alalı uzun zaman olduğu için çöpe gidiyor. Sadece somon rengi olanının dibini görüdm.

12. Revlon Marka bir ürün: Revlon markasından hiç ürünüm olmadığı için yerine yazısını şurada yazdığım Cecile tekli farlarından 08 numarayı secmiştim. Neredeyse hiç kullanmadım. Kışa devam ederim artık.

13. Bir allık:  NYC 651 Riverside Rose allığı seçmiştim. Dedim acaba ben bunu neden kullanmıyormuşum. O kadar doğal bir allık ki. Başka hiç bir allığımı kullanmadım. 

14. Kırmızı ruj: Kırmızı rujum olmadığı için H&M 'in bu Red Kiss kırmızı glossunu seçmiştim. Çok kullanmadım, ama sıkılmadım da. Havalar ısındığına göre glosslar daha çok kullanılacak demektir.


15. Koleksiyonunuzda olan eski bir ürün: En eski farlarımdan olan H&M Nudes paleti seçtim ben de. Yazısı burada. İki açık rengi göz pınarlarıma ve kaş altıma uyguladım. İki rengin böylece dibini gördüm. Çok da sevdim kullanmaya devam.


16. Dibini gördüğünüz bir ürün: NYC tekli farın dibini görmüştüm aslında. Ama kırıldığı için sıkıştırdım. Her makyajımda tek başına kullandım. Çok sevdim, hatta bitsin istemiyorum. Ama çok azaldı.

17. Bir yüz bazı:  Zaten yarımdı. Bitirdim sonunda. Yazısı için buraya tıklayabilirsiniz.

18. Bir dudak kalemi: Emily dudak kalemlerimden 214 numarayı seçtim. Yazısı için buraya tıklayabilirsiniz. Her açtiğimda kırıldı. Yarısı boşa gitti anlayacağınız. Daha fazla sinirimi bozmamak için atıyorum. Yeterince kullandım.

19. Pembe bir ruj:  Wet n Wild Mauve Outta Here. Maalesef hiç kullanamadım ve kardeşime hediye ettim.

20. Tam boy bir ürün: Rival de Loop'un kapatıcısını seçmiştim. Zar zor bitirdim.

Bunlar da biten ve çöpe gidenlerBitenler böyle. Bir kaç tane gidenle birlikte elimde şu an bitirmem gereken 10 ürün var.

Bitirme projem böyleydi. 5 aydır hiç alışveriş yapmamam da - ihtiyaç dışında - bence büyük bir başarı. Ben bitirme projeme biraz ara veriyorum. Biraz diğer malzemelerimi kullanayım özledim :D


Okuduğunuz için çok teşekkürler.

Blogumun izleyicisi olur, yorum bırakırsanız çok sevinirim.


Hoşçakalın :D

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Gelişmelerden Haberdar Ol