4 Eylül 2016 Pazar

SON ZAMANLARIN FAVORİLERİ - BAKIM ÜRÜNLERİM

Merhaba

Eskiden her ay yeni ürünler dener, düzenli olmasa da sık sık favori yazıları yazardım. Ama her yeni çıkan ürünü kullanma isteğinin ne kadar yersiz ve müsrifce olduğunu anlayınca daha çok elimdeki ürünleri kullanmaya, hakkını vermeye başladım. Ve bunun beni daha da mutlu ettiğinin farkına vardım.

Neyse efenim. Bugünkü konumuz uzun zamandır elimden düşmeyen bakım ürünlerim. Arada denediğim başka ürünler oldu tabi, ama en çok memnun kaldığım ürünleri sizinle paylaşmak istedim.Klasik cilt bakım rutini elemanları :D


Rival de Loop Clean Care Yüz Temizleme Jeli: Hayatımda hiç bu kadar yumuşak bir jel kullanmamıştım. Dokunduğunuzdaki his o kadar güzel ki. Hemen köpürüp cidimi tertemiz yapıyor. Bence gözenekleri derinlemesine temizliyor. Siyah noktalarımın azaldığını görebiliyorum. Kendisi Sen de İncel blogun sahibesinden hediyeydi. 


Moshos Garden %100 Gül Suyu: Bundan iki şişe almıştım. Biri bitti bunu da yarıladım. İlk kullandığımda kokusu biraz ekşi gelmişti. Sonradan alışıyorsunuz. Gül suyu gül gibi kokmazmış onu da öğrenmiş oldum. Tonik olarak kullanıyorum. Gün içinde de buzdolabindan çıkarıp çıkarıp sürüyorum. Cildi sakinleştiriyor. Şu sıcaklarda bile sivilcelerimin ortadan kaybolmasında etkili olduğunu düşünüyorum.


Solait 50+ Spf Güneş Kremi: Güneş yüzünü göstermeye başladıysa, güneş kremlerine abanılır. Evin içinde bile kullanıyorum. Havalar ısındığından beri ikinci tüpüm. Güneş kremlerini bol bol sürmek gerekiyormuş. Elimi korkak alıştırmıyorum. Saat başı tazeliyorum. Dışarıya çıkacaksam cilt makyajı yapmıyorum ki sürekli tazeleyebileyim. Rengimin koyulaşmasından ve çillenmekten nefret ediyorum :( Lütfen şemsiyeler tekrar moda olsun. :D


Nivea Aqua Sensation Canlandırıcı Bakım Kremi: Yaz gelinde insan yüzüne su dışında bir şey sürmek istemiyor, ama maalesef kırışma süreci devam ediyor. Hele güneşte kaldıktan sonra nem filan kalmıyor ciltte. Ağır kremler beni çok rahatsız etmez, fakar yazın katlanılmıyor. Hem gece hem gündüz bu kremi kullanıyorum. Hemen emiliyor hatta anında diyebilirim. Cildimi güzelce nemlendiriyor ve hiç krem var gibi hissetmiyorsunuz. Ben Nivea'dan vazgeçemeyeceğim herhalde. Hangi markayı kullanırsam kullanayım geri döndüm.


Bepanthol Dudak Bakım Kremi: Her ne kadar yaz aylarında koruma faktörlü olanlarından kullanmak istesem de, ağzıma acı bir tat gelmesine dayanamıyorum. Bu sorunu yaşayan bir tek ben miyim acaba? Bunu da uzun zamandır kullanıyorum çok memnunum. Çoğu lipbalm sadece dudağın üstünde kalsa da, bu tamamen emiliyor.

Rival de Loop Q10 Göz Çevresi Kremi: Yine Sen de İncel Blogun hediyesiydi. Çok ince bir yapısı yok. Yine de kolay emiliyor ve nemi geçmiyor. Gün içinde göz altlarım hep nemli.

 Cyrene Searene Lifting & Firming Maske: İlaç gibi kokan, kil görünümlü, yüzünüze sürdüğünüzde nemlendirici krem sürmüşsünüz gibi hissettiren bir maske. Düzenli kullanmasam da her kullandıımda cildimi yumuşacık yapıyor. 

Benim son zamanlardaki bakım favorilerim bunlardı. Makyaj, saç ve vücut bakımı yakında gelecek.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoşçakalın.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Gelişmelerden Haberdar Ol