22 Şubat 2017 Çarşamba

PROCSIN - SIKILAŞTIRICI MAKYAJ TEMİZLEME SUYU

Merhaba

Makyajını Dalin'le çıkaran biri olarak arasıra bu tarz ürünlere ihtiyaç duyuyorum. Göz makyajımı yaptıktan sonra, göz altlarıma dökülenleri silmek için, eve erken geldiysem sadece yüz makyjımı sileyim dediğim zamanlarda. Ya bu tarz sular ya da makyaj temizleme mendilleri elimin altında olsun istiyorum. Hangi marka olursa olsun yüzümü bu tarz ürünlerle silip uyuyamam. Mutlaka yıkamam gerek.

Watsons'tan alışverişimi kesmeden önce, kasa arkası ürün olarak almıştım. Normal fiyatı 35 küsürken, indirimle 14 liraya geliyordu. 400ml'lik bir ürün için indirimli fiyatı uygun geldi.


Önce şunu söyleyeyim. Adında sıkılaştırıcı dese de neyi sıkılaştırdığı yazılmamış :D :D Gözenek mi sıkılaştırıyorsunuz, cildi mi bilemedim. Zaten ikisine de bir faydası yok. 

Esas görevi makyaj temizleme olayına gelirsek. Fondotenin fazlasını alıyor bu kesin. Bir pamuğa döküp yüzümü siliyorum. Sonra bir pamuğa daha döküp siliyorum. Uzatmayı isterdim ama sil sil bittimiyor. Sanki yüz kat fondöten uygulamışım gibi. Ama hiç bir işe de yaramıyor değil. Eğer siz tüm makyajınızı bu tarz ürünlerle çıkarıp uyuyorsanız size göre değil. Derinlemesine temizlemiyor. Sildikçe geliyor fondoten.

Eğer suya dayanıklı bir göz makyajı yapmadıysanız onu güzelce temizliyor. Benim gözlerimde herhangi bir yakma, kaşınma sorunu olmadı.

Bu temizleme suyunu bir daha almayacak olmamın en büyük sebebi de yüzde yapış yapış bir his bırakması. Hem de öyle böyle değil. Eliniz yüzünüzde kalır o derece.  

Sonuç olarak aldık mecburen kullanıyoruz. Onun dışında pek tercih edilesi bir ürün değil. Bioderma candır. Umarım kısa zamanda yolum kendisiyle kesişir. 

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoşça Kalın

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Gelişmelerden Haberdar Ol