Megapari Kayıt Nasıl Yapılır?

Megapari kayıt işlemleri siteye kayıt olmanız sağlanmaktadır bu işlemi yapmanızın sebebi sitede herhangi bir şekilde aktif alabilmek ofis oynayabilmek promosyonları görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini yapabilmeniz için sitenin sağ üst köşesinde bulunan kayıt ol butonuna tıklamanız gerekmektedir kayıt ol butonuna tıkladıktan sonra karşınıza bir form çıkacaktır. Bu formu size hemen bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri doldurduğunuz da direkt olarak siteye kaydınız gerçekleştirilir. Bu formda sizden istenen bilgiler üç aşamada istenmektedir. Bir aşama kişisel bilgilerinizdir. Bu kişisel bilgileriniz isminiz cinsiyetiniz telefon numaranız gibi bilgilerdir. Bunları doğru doldurduğunuzda ikinci aşama olan hesap bilgileriniz kısmına geçebilirsiniz. Burada kendimizin oluşturacağı kullanıcı adınızı şifrenizi ve bağlanmak istediğinizde e mail adresinizi girmelisiniz. Bu iğnelenmesi özellikle hesap onaylatma konusunda oldukça önemlidir. Daha sonra kullanım koşullarını okumalı ve kullanım koşulları size uyuyorsa kayıt ol işlemini bitirmelisiniz. Bundan sonra yapmamız gereken işlem ise direkt olarak hesabınıza onaylamaktır.

Megapari Email Onaylama İşlemi 

Megapari  mail adresini onaylama işlemi sitenin kayıp olmak adımlarından sonuncusudur. Mail adresini onaylamak için hesap bilgilerinizi doldururken girdiğimiz mail adresine bir mail gönderilecektir. Bu gönderilen mail e tıklayıp içerisinde bulunan linke tıklayıp gittiğinizde direkt olarak açılan sayfadan giriş yaparak hesabımızı onaylama işlemini bitirebilirsiniz.

Megapari Giriş Yap İşleme 

Megapari giriş yap işlemi izle kayıt olunan ve onaylanan hesaba bağlanma işlemidir. Bu hesabı bağlanmak için üst köşesinde göreceğiniz giriş yap butonu tıklamalı ve butonuna karşınıza çıkan kullanıcı adı ve şifre boşluklarına doldurmanız gerekmektedir. Bu boşlukları doldurduktan sonra direkt olarak var olan hesabınıza bağlanabilirsiniz. Herhangi bir şekilde sorun yaşarsanız da direkt olarak canlı destek hizmet eden yardım alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın